Mateřská škola Štíty od 1.9.2024 má stále volné kapacity k přijetí dětí i z jiných oblastí než města Štíty.

MATEŘSKÁ ŠKOLA ŠTÍTY

Základní škola a mateřská škola Štíty, okres Šumperk,

Školní 98, Štíty 789 91

Mateřská škola Štíty od 1.9.2024 má stále volné kapacity k přijetí dětí i z jiných oblastí než města Štíty.

Přihláška do mateřské školy je umístěna níže. Pro více info navštivte webové stránky školy: www.zsstity.cz nebo kontaktujte vedení školy: Mgr. Ilona Haasová, ředitelka školy,

tel.: 601 525 269, e-mail: reditel@zsstity.cz

Mateřská škola Štíty nabízí všem dětem kvalitní předškolní vzdělávání v zázemí nově zrekonstruovaných prostor mateřské školy, samostatné ložnice pro odpolední odpočinek, tělocvičnu pro sportovní aktivity, moderní vybavení s ICT technikou a prostorné bezpečné venkovní zázemí zahrady mateřské školy.

Provoz mateřské školy je od 6:00 do 16:00 hod.

V rámci nadstandardních aktivit děti mateřské školy Štíty mohou docházet do zájmových kroužků. Mezi tuto zájmovou činnost patří také KROUŽEK ANGLIČTINY, který vedou kvalifikovaní učitelé anglického jazyka, dále kroužek MAŽORETKY, kroužek ŠIKOVNÉ RUČIČKY, HRA NA FLÉTNU, MALÝ ZÁCHRANÁŘ aj.

Od 1.9.2024 bude nabídka zájmových kroužků aktualizována pro daný školní rok dle zájmu z řad dětí a rodičů.

Mateřská škola organizuje pravidelné konzultace s SPC Šumperk – logopedická podpora dětí, pořádá rozmanité školní a mimoškolní akce – vánoční dílničky pro rodiče s dětmi, kulturní a sportovní aktivity, vystoupení dětí, exkurze a výlety.

Všechny děti jsou u nás vítány 😊