Nové sociální zařízení pro děti MŠ - ŽABIČKY A MRAVENEČCI :)

Vážení rodiče,

jsem velice ráda, že můžeme společně začít nový školní rok 2024/2025 v naší moderně a krásně zrekonstruované mateřské škole.

Opravy se během léta zacílily na sociální zařízení MRAVENEČKŮ a ŽABIČEK, další opravy se týkaly šaten ŽABIČEK a výdejny obědů v mateřské škole.

Moc děkuji všem zaměstnancům školy, kteří pomáhali při úklidu a finálních úpravách, aby všechny prostory mateřské školy byly čisté a krásně vyzdobené.

Velký dík patří paní zástupkyni pro předškolní vzdělávání, paní uč. Strakové, která vše skvěle a profesionálně koordinovala.

Děkuji všem za super spolupráci a pevně věřím, že se dětem i rodičům budou opravené prostory MŠ líbit a prožijeme společně krásný a úspěšný školní rok 2024/2025 :)