Projekt: PARTNERS - spolupráce naší školy s MAGNA AUTOMOTIVE STITY s.r.o.

Jednou z našich priorit je také podpora technického vzdělávání. Velmi úspěšně pokračuje spolupráce s firmou MAGNA automotive Stíty s.r.o. v rámci projektu PARTNERS - podpora technického vzdělávání.

Rozvíjet u žáků jejich manuální zručnost, technické myšlení a dovednosti se nám daří díky navýšení předmětů zaměřených na polytechnické vzdělávání. Výuka těchto předmětů je realizována ve školní dílně s plně vybavenými pracovními stoly se základním nářadím a nástroji.

Velký dík patří firmě MAGNA automotive Stity s.r.o., která nám zajišťuje pravidelný servis veškerých nástrojů a zařízení ve školní dílně, také nám dodává potřebný materiál a to, co oceňujeme nejvíce, je spolupráce s panem Pospíšilem (bývalý zaměstnanec firmy), který nám ve výuce pomáhá, spolupracuje s vyučujícími a zajišťuje vše potřebné pro úspěšný chod a provoz školních dílen.

Děkuji a těším se na další spolupráci.