Výuka nemusí být pouze v lavicích aneb učíme se prožívat a vzájemně spolupracovat :)

Žáci 1.B se učili přemýšlet EKOLOGICKY a podpořili ochranu naší přírody. Zasadili si jedličky jako budoucí vánoční stromečky, které porostou společně s nimi :)

Také si vlastonoručně vyrobili 12 skřítků PODZIMNÍČKŮ. Učení společně s nimi jim jde JEDNA RADOST :)

Mgr. Blanka Schwarzová, třídní 1.B

Druháci si zase vyzkoušeli vzájemnou spolupráci ve výuce výtvarné výchovy.

I ve výtvarné výchově děti mohou krásně spolupracovat ve velké skupince a přitom rozvíjet individuální fantazii.

Druháčci dostali za úkol vymalovat XXL omalovánky ve variantách princezny a statek.

Jejich překvapení a nadšení z rozměru omalovánek bylo úžasné.

I když je čeká ještě spousta práce, už teď se těší, až budou obě omalovánky vybarvené.

Paní učitelka Mgr.Jana Špačková a paní asistentka Jitka Čecháčková